Sestdiena, 27.04.2024
LV  |  RU  |  EN
Sākums > Cenas /
Цены
> Cik bieži jūs pulējat savu automašīnu?
| Pieslēgties
Autors Ieraksts
Noah526
11.02.2023. 11:21
Tēma: Cik bieži jūs pulējat savu automašīnu? Atbildēt Citēt
Cik bieži jūs pulējat savu automašīnu? Es savu automašīnu pulēju apmēram reizi gadā, un tikai svarīga notikuma dēļ, lai uz pasākumu ierastos skaistā automašīnā.
Liam123
11.02.2023. 11:53
Tēma: Cik bieži jūs pulējat savu automašīnu? Atbildēt Citēt
Es savu automašīnu pulēju konsekventi reizi mēnesī. Es to nedaru tāpēc, ka tas padara manu automašīnu skaistāku, taču tas ir patīkams ieguvums. Es to daru, jo vēlos, lai mana auto krāsojums būtu perfektā stāvoklī, parasti dodos uz Prospeed.lv , man patīk, kā viņi vislabāk veic savu darbu. Man vienkārši bija slikta pieredze ar sava iepriekšējā automobiļa ārējo virsbūves stāvokli, tāpēc tagad es pret to izturos nopietnāk un visiem saviem draugiem saku, lai viņi biežāk pulē savus automobiļus.
Anonīms
11.02.2023. 11:54
Tēma: Cik bieži jūs pulējat savu automašīnu? Atbildēt Citēt
Anonīms,11.02.2023. 11:53
Es savu automašīnu pulēju konsekventi reizi mēnesī. Es to nedaru tāpēc, ka tas padara manu automašīnu skaistāku, taču tas ir patīkams ieguvums. Es to daru, jo vēlos, lai mana auto krāsojums būtu perfektā stāvoklī, parasti dodos uz Prospeed.lv , man patīk, kā viņi vislabāk veic savu darbu. Man vienkārši bija slikta pieredze ar sava iepriekšējā automobiļa ārējo virsbūves stāvokli, tāpēc tagad es pret to izturos nopietnāk un visiem saviem draugiem saku, lai viņi biežāk pulē savus automobiļus.
LŪŽŅUS - MUMS, NAUDA - JUMS!


The Forex Quotes are powered by Investing.com.



Apmeklētāji: 248824
Šodien: 331
© cermet.lv 2024, Izstrādāja: DSP