Svētdiena, 26.01.2020
Latviešu  |  Русский  |  English

Par uzņēmumu

Uzņēmums specializējas otrreizējo izejvielu iepirkšanā, pārstrādē un sagatavošanā tālākai realizācijai.


Mūsu pamatnodarbošanās ir melno un krāsaino metāllūžņu iepirkšana gan no fiziskām, gan no juridiskām personām. Piedāvājam arī metāla konstrukciju, jebkādas sarežģītības objektu un būvju demontāžas pakalpojumus, tai skaitā metāla sagriešanu un lūžņu izvešanu no objekta teritorijas, otrreizējo izejvielu konteineru bezmaksas izvietošanu un nodošanu nomā klienta norādītajā vietā. Uzņēmums iepērk un pieņem arī bojātu sadzīves tehniku, vieglās automašīnas (pilnā komplektācijā, ar iespēju noņemt tās no uzskaites CSDD), akumulatorus, katalizatorus.

Mūsu stabilitāte, operatīva darbu izpilde, pārliecība par saviem spēkiem, speciālistu pieredze un individuāla pieeja katram klientam – pamats veiksmīgai sadarbībai.

Savas darbības laikā uzņēmums iekarojis uzticamas un lojālas organizācijas reputāciju. Priekšrocības, ko mūsu klienti novērtē - profesionalitāte, operativitāte un atbildība. Mēs nodrošinām pilnīgu juridisku darījumu uzturēšanu un rūpējamies par mūsu klientu interešu ievērošanu.

Mēs nodrošinām, piedāvājam augstas cenas metāllūžņiem un ērtus samaksas veidus.

Ar detalizētu informāciju par iepirkuma cenām, nosacījumiem un pieņemšanas kārtību katram otrreizējo izejvielu veidam varat iepazīties sadaļā Pakalpojumi vai pazvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 800 00 140.


DARBINIEKU PERSONAS DATU APSTRĀDES UN AIZSARDZĪBAS NOTEIKUMIU

 

LŪŽŅUS - MUMS, NAUDA - JUMS!


The Forex Quotes are powered by Investing.com.

Apmeklētāji: 157220
Šodien: 20
© cermet.lv 2020, Izstrādāja: DSP